KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14519004
nr 1451 9004
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Grafiskt blad, "Vallmo". Signerad, numrerad 7/50, Giclee fine art. Bildmått: 41x29 cm, yttermått inklusive ram: 44x30 cm, oramat löst blad
Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
måndag 28 februari 2022
kl 18:51:24